Společnost DACPOL se, po dobu více než 25 let, specializuje na prodej, výrobu, podporu a servis. Dodáváme komponenty pro výkonovou elektroniku, elektroniku, elektrotechniku, komponenty pro automatizaci výroby a dílenské vybavení.

DACPOL nabízí produkty více než 150 předních výrobců pasivních a aktivních komponentů, výkonových komponentů, měřících zařízení, napájecích zařízení, ventilátorů, chladičů, indukčností, zařízení pro chlazení rozvodných skříní, kabelů, konektorů, izolačních materiálů, boxů, baterií a LED osvětlení.

Nabízíme také široký sortiment zařízení pro průmyslovou automatizaci a dílenského vybavení (nářadí, měřící zařízení a další). DACPOL také navrhuje a vyrábí výkonové bloky pro různé účely, provádí distribuci, servis a modernizaci systémů pro indukční ohřev a vyrábí a opravuje průmyslová měřící zařízení. Novými produkty v naší nabídce jsou napěťová a proudová monitorovací relé, proudové měniče NN a SN, presostaty, SiC komponenty, průmyslové boxy, superkondenzátory, infračervené kamery, průmyslové spínače, budiče pro výkonové tranzistory, nabíječky, síťové analyzátory, a otočné konektory. DACPOL rozšířil nabídku produktů určených pro práci ve výbušných prostředí (0, 1 a 2 pro plyn a 20, 21 a 22 pro prach). Mezi Ex produkty nabízíme zařízení v souladu se směrnicí ATEX 94/9/EC. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám vždy pomohou najít vhodné řešení dle Vašich individuálních potřeb.
Našimi významnými zákazníky jsou: - Výrobci: AC a DC pohonných systémů, zařízení pro elektrické sváření, napájecích zařízení, trakčních systémů, elektroniky pro automobily, spotřební elektroniky, zařízení pro televizi a rozhlas a další - Výzkumné ústavy - Oddělení pro údržbu a opravy produktů a údržbu budov - Servisní centra - Prodejny

Od roku 1999 jsme certifikováni v oblasti řízení jakosti podle standardů ISO. V roce 2007 jsme implementovali standart v oblasti řízení jakosti ISO 9001, který jsme v roce 2013 rozšířili na standart ISO 9001:2009. Společnost DACPOL byla v minulých deseti letech mnohokrát oceněna titulem „BUSINESS GAZELLE“ pro malé a středně velké společnosti. Tato cena je udělována novinami „Business Pulse“. Naše společnost obdržela v roce 2011 certifikát spolehlivosti „Rzetelna Firma“. Program „Rzetelna Firma“ funguje pod záštitou Centrálního registru dlužníku Polské republiky, který doporučuje spolupracovat pouze se spolehlivými společnostmi. Společnost DACPOL byla v průběhu několika let oceněna titulem „Forbes Diamonds“, vydávaným časopisem Forbes.

V roce 2015 jsme obdrželi certifikát „Gold payer 2014“, který vydává shromáždění pořádané společností Euler Hermes. Ocenění je udělováno firmám, které udržují nejvyšší platební standardy v daném roce.

         Rzetelna firma

    Profesionální podpora
Hlavní předností naší společnosti je kvalifikovaný personál, který pomáhá zákazníků najít vhodná řešení a produkty. Firma DACPOL zaměstnává v současné chvíli 60 prodejních inženýrů specializovaných na různé skupiny produktů. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku, od 7:30 do 17:00.

    Sklad
Zajišťujeme dodávky zboží objednaného v Polsku z našeho skladu během 24 hodin. Na žádost zákazníka můžeme také udržovat stálé zásoby konkrétních produktů. Je také možné nasmlouvat dostupnost produktů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

    Vývoz
Společnost DACPOL vyváží materiály, komponenty a výkonovou elektroniku do Evropy, USA, Kanady a na Dálný východ. DACPOL založil vlastní firmu v Kyjevě a zřídil síť distributorů v Bělorusku, Lotyšsku, Estonsku a Rumunsku.
DACPOL propaguje Polské produkty a prodává je do zahraničí.

Twój koszyk jest w tej chwili pusty